Misja Szkoły: Szkoła jest przyjazna uczniowi i dobrze przygotowuje go do dalszego etapu kształcenia.::Misją naszej szkoły jest praca opierająca się na takich wartościach, jak mądrość, uczciwość, tolerancja i odpowiedni rozwój fizyczny. ::Przekaż 1% na swoją szkołę

Nauczyciele Sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2

 

Lista nauczycieli na rok szkolny 2018/19

 

Lp.

Nazwisko i imię

 

Abakumiec-Kussowska Małgorzata

 

Bąkowska Dorota

 

Bejgrowicz Krzysztof

 

Bielawska Katarzyna

 

Biernat-Konofał Agnieszka

 

Berent Joanna

 

Boguszewska Marzena

 

Burczyk Monika

 

Chrzanowska Danuta

 

Cylkowska Magdalena

 

Cyrzon Małgorzata

 

Czykiel Elżbieta

 

Dembicka Joanna

 

Deptulska Elżbieta

 

Domarecka Barbara

 

Drapiewska Irmina

 

Dulny Joanna

 

Dulny Janusz

 

Dyszelewska Małgorzata

 

Fabich Bożena

 

Frankowska Magdalena

 

Furmaniak Alina

 

Gdaniec Sławomir

 

Glinkowska Wioleta

 

Gładysz Joanna

 

Golicka Izabela

 

Gołuchowska Marzena

 

Gorzkiewicz Edyta

 

Górska Hanna

 

Graczyk Mariusz

 

Grzyb Anna

 

Jaworska Beata

 

Kaczan Alicja

 

Kamień Sylwia

 

Karnowski Robert

 

Kaczmarek Angelika

 

Kalkowska Sylwia

 

Kania Alicja

 

Kaschel Piotr

 

Klimek Piotr

 

Kloska Emilia

 

Kollwitz-Zalewska Tatiana

 

Kołodziejczyk Wioleta

 

Komorowski Marek

 

Kosecki Jarosław

 

Kościelecka Malwina

 

Kraska Robert

 

Krauze Karolina

 

Krzemińska Aleksandra

 

Kurkowska Katarzyna

 

Leszkowska Ludwika

 

Lewna-Winnicka Joanna

 

Lipka Wiesława

 

Lutyńska Katarzyna

 

Ługowska Żaneta

 

Łukaszewski Łukasz

 

Maj Iwona

 

Majewska Grażyna

 

Majka Marta

 

Małkiewicz Piotr

 

Marut Mariusz

 

Matuszewska Danuta

 

Maziewski Piotr

 

Mikiciuk-Dunajska Hanna

 

Miłosz Izabela

 

Miotke Marcin

 

Młodzińska Iwona

 

Muza Danuta

 

Olszewska Wiesława

 

Osowska Iwona

 

Osowska Katarzyna

 

Osowska Violetta

 

Ott Katarzyna

 

Parasiak Emilia

 

Pawłowicz Grażyna

 

Podjacka Iwona

 

Prasek Iwona

 

Rajewska Magdalena

 

Rojek Dorota

 

Rozumek Elżbieta

 

Sandach Elżbieta

 

Serzysko Ewelina

 

Siadak Roman

 

Smolińska Mirosława

 

Smykowski Tomasz

 

Stanewicz Maria

 

Starzecka Justyna

 

Staśkowiak Arkadiusz

 

Stolińska Mirosława

 

Sturgulewski Adam

 

Surwiło Izabela

 

Surwiło Witold

 

Szcześniak Halina

 

Szczuka Anna

 

Szyca Sylwia

 

Śliżewska Anna

 

Świgońska-Marcinkowska Agnieszka

 

Trojanowska-Kruger Marzena

 

Turska Anna

 

Turzyńska Justyna

 

Urbańska Monika

 

Wiczling Małgorzata

 

Wilczewska Anna

 

Zajda Joanna

 

Żywiecka Ewa

 

Nauczyciele rok szkolny 2018/19

 

 

logo ,,,