piłka ręczna

Miniliga Piłki Ręcznej Dziewcząt

Rozpoczęła się III Edycja Miniligi w Piłce Ręcznej Dziewcząt

rocz. 2006 i młodsze.

W pierwszym turnieju rozegraliśmy cztery mecze. Udało się wygrać jeden mecz z SP 8. Ostatecznie uplasowaliśmy się na 6 miejscu.

Skład zespołu :

Cwetko Natalia, Czapska Olga, Jabłonecka Wiktoria, Kaptur Paulina, Łucka Zofia, Malinowska Ewelina, Nowakowska Martyna, Piątek Oliwia, Pustkowska Weronika, Pudynkowska Jessica, Stankiewicz Nikola, Zapart Aleksandra, Zielińska Iga, Elcmann Klaudia (najlepsza zawodniczka zespołu)

Trener zespołu: p. Robert Karnowski

Turniej Piłki Ręcznej Sportowy Mikołaj Elbląg 2016 dziewcząt 2004

Końcowa klasyfikacja : 1. Bellator Ryjewo 2. Vistal Gdynia 3. SP 92 Gdańsk 4. SP 12 Tczew 5. SSP 2 Tczew 6. SP 9 Elbląg

Skład zespołu :

Ładyga Julia, Puckowska Oktawia, Szyca Olga, Ziegert Weronika, Złotowska Oliwia, Openkowska Nikola, Bielecka Roksana, Maciejewska Julia, Dolata Paulina, Skibrowska Natalia, Sztuka Oliwia, Łosiak Wiktoria

trener:

Robert Karnowski

MINILIGA Piłki Ręcznej dziewcząt rocz. 2005

We wtorek 08.11.2016 roku w SP 12 i przy współpracy z SSP 2 oraz MKS Sambor Tczew ruszyła druga edycja MINILIGI Piłki Ręcznej dziewcząt rocz. 2005.

Bardzo dobrze zaprezentowała się nasza szkoła i zajęła drugie miejsce Uśmiech.

Końcowa klasyfikacja : 1. SP 12 2. SSP 2 3. SP 5 4. SP 11 5. SP 8 6. SP 12 II 7. SP 7 8. SP 12 III ( chłopcy )

Gratulujemy naszej drużynie wspaniałego wyniku Uśmiech.

trener Robert Karnowski

Piłka ręczna - mecz eliminacyjny do Mistrzostw Europy

W czwartek 03.11.2016 roku uczniowie z naszej szkoły pojechali do ErgoAreny

na mecz piłki ręcznej

w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy Polska - Serbia.

Niestety nasza drużyna przegrała 37 : 32. Atmosfera na trybunach była bardzo dobra. Mocno dopingowaliśmy naszą reprezentację. Kibice brali udział w różnych konkursach wygrywając ciekawe nagrody. Już nie możemy się doczekać kolejnego meczu Uśmiech.

Mistrzostwa Tczewa w piłce ręcznej

Bardzo dobrze zaprezentowały się piłkarki ręczne z naszej szkoły
na Mistrzostwach Tczewa zajmując 2 miejsce.

Kolejność spotkań:
SSP 2 - SP 12    6:11
 SSP 2 - SP 8       10:2
 SSP 2 - SP 11    12:4
SSP 2 - SP 10     5:2

Skład zespołu: Czablewska Wiktoria, Galińska Wiktoria,  Lisewska Nikola,  Majewska Amelia, Majewska Zuzanna,  Piątek Izabela,  Ściesińska Sandra, Waśniewska Natalia, Radzewicz Wiktoria,  Sznura Wiktoria.

Gratulacje !

Nasz absolwent reprezentuje Polskę na meczach piłki ręcznej MŚ w Katarze – to wielka chluba dla naszej szkoły !!!

Do "dwójki" uczęszczał w latach 1999 – 2005. Jego wychowawczynią w klasach I-III była pani mgr Mirosława Stolińska, a w klasach IV – VI – mgr Łukasz Łukaszewski. Piłkę ręczną trenuje od czwartej klasy szkoły podstawowej. Jego pierwszym trenerem był mgr Mariusz Graczyk, a w Gimnazjum nr 3 trenował go mgr Lech Stoliński. Michał grał wówczas w reprezentacji Pomorza, w klubie Sambor Tczew. Następnie uczęszczał do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku, gdzie był kapitanem reprezentacji Polski Juniorów, a następnie Młodzieżowców. Obecnie jest zawodnikiem MMTS Kwidzyn.

W kwietniu 2013 roku zadebiutował jako reprezentant Polski w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy ze Szwecją. W styczniu br. na Mistrzostwach Świata w Katarze wystąpił w reprezentacji naszego kraju jako skrzydłowy.

Do domu wraz ze swoją drużyną wrócił z brązowym medalem MŚ !!!

"Dachu" to wzór dla każdego zawodnika piłki ręcznej w naszej szkole !!! Jego przykład pokazuje, że warto trenować, warto inwestować w siebie i warto marzyć!!! A nasza ponad 50-letnia szkoła ma kolejnego absolwenta, po Kornelii Stawickiej i Izabeli Burczyk, który reprezentuje Polskę w świecie! I to jak !!!

"Dachu" – trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i dziękujemy!!!

II Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt

Dnia 9 stycznia 2016 r. w SP 12 w Tczewie odbył się

II Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt

o Puchar Dyrektora TCSiR.

Drużyna dziewcząt naszej szkoły zajęła w turnieju VI miejsce.

Skład zespołu: Bielecka Roksana, Gajewska Marta, Maciejewska Julia, Openkowska Nikola, Puckowska Oktawia, Szyca Olga, Ziegert Weronika, Złotowska Oliwia, Wiśniewska Angelika, Ładyga Julia, Pilas Marta, Orzłowska Katarzyna, Łosiak Wiktoria.

Trener zespołu: p. Robert Karnowski

Gratulujemy!