Misja Szkoły: Szkoła jest przyjazna uczniowi i dobrze przygotowuje go do dalszego etapu kształcenia.::Misją naszej szkoły jest praca opierająca się na takich wartościach, jak mądrość, uczciwość, tolerancja i odpowiedni rozwój fizyczny. ::Przekaż 1% na swoją szkołę

Jak zdobywamy nowe książki?

JAK ZDOBYWAMY  NOWE, KOLOROWE, CIEKAWE KSIĄŻKI  DLA WAS?

Abyście przychodzili do nas bardzo często, z wielką chęcią  i systematycznie - ciągle szukamy sposobów na to, aby zdobyć pieniądze na zakup nowych, ciekawych, kolorowych książek. Dlatego wzięliśmy udział w ogólnopolskim Programie pt.”Książki naszych marzeń” przyjętym przez rząd, dotyczącym dotacji dla bibliotek szkolnych; w ramach tego programu – przeprowadziliśmy  wśród uczniów pisemne  głosowanie na terenie szkoły dotyczącego tytułów książek, które warto przeczytać – napisaliśmy  sprawozdanie i przesłaliśmy do Warszawy. Z otrzymanych pieniędzy zakupiliśmy książki  na kwotę  2713 zł. 

Przystąpiliśmy także do kolejnego projektu ogólnopolskiego w ramach programu wieloletniego –„ Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”- zgłosiliśmy naszą szkołę i wysłaliśmy wniosek do Urzędu Miasta w Tczewie (o pozyskanie kwoty 15 tyś zł na zakup kolejnych, interesujących książek oraz lektur).

Zobaczcie zdjęcie -ile nowych książek czeka na Was !!!

logo ,,,