Kąciki wiedzy.

COŚ DLA NAUCZYCIELI I DLA RODZICÓW.

W naszej bibliotece szkolnej znajduje się specjalnie przygotowany regał, na którym zgromadziliśmy ciekawe pozycje dla nauczycieli dotyczące szeroko pojętego wychowania i nauczania dzieci - tych zdrowych jak i chorych, tych grzecznych jak niegrzecznych.

Wśród wielu ciekawych książek znajdują się pozycje przeznaczone dla rodziców., którzy także mogą korzystać ze zbiorów biblioteki szkolnej.

Polecamy też  kącik regionalny , który gromadzi wszelkie pozycje dotyczące naszego regionu oraz miasta Tczewa zarówno w przeszłości jak i teraźniejszości.