B Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi - Zapisy do klas I w roku szkolnym 2017/2018

11 maja 2017 20:14 | Aktualności

Zapisy do klas I w roku szkolnym 2017/2018

Szanowni Rodzice!

Chcielibyśmy zaoferować Waszym dzieciom rozpoczęcie edukacji w szkole wyjątkowej, zapewniającej wszechstronny rozwój, propagującej ideę sportu i zdrowego stylu życia, rozwijającej kreatywność w wielu kółkach zainteresowań.

W roku szkolnym 2017/2018 proponujemy rozpoczęcie edukacji w jednym z trzech typów klas: klasy sportowe - dyscyplina sportu pływanie, klasy integracyjne, klasy ogólne.

Zapisu dziecka do klasy I można dokonać

od 26 maja 2017 r.

Wniosek rekrutacyjny oraz wszystkie niezbędne do wypełnienia dokumenty dostępne są w sekretariacie szkoły oraz w znajdujących się poniżej załącznikach.

Rodzice dzieci starających się o przyjęcie do klas sportowych, będą musieli dostarczyć dodatkowo skierowanie dla swojego dziecka od lekarza pierwszego kontaktu do lekarza specjalisty medycyny sportu. Dziecko będzie musiało przejść specjalistyczne badania lekarskie pod kątem przeciwwskazań do uprawiania dyscypliny sportu jaką jest pływanie. Specjalistyczne badania lekarskie zorganizujemy na terenie szkoły, o terminie badań zostaną Państwo poinformowani. Dzieci przystąpią również do próby sprawności fizycznej, która odbędzie się tego samego dnia. Szczegółowy przebieg próby oraz punktacja zawarta jest w załączniku znajdującym się poniżej.

Rodziców dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na niepełnosprawność lub starających się o takie orzeczenie, prosimy o zaznaczenie tego faktu we wniosku rekrutacyjnym oraz zgłoszenie w sekretariacie szkoły.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

tel: 058-777-2-888;