17 maja 2017 23:33 | Aktualności

19 maja 2017 na terenie naszej szkoły odbędzie się, jak co roku

Dzień Integracji.

Patronat medialny nad imprezą objęła – Gazeta Tczewska

Hasło przewodnie tegorocznego Dnia Integracji brzmi:

„Serca siłę masz! Ma ją każdy z nas"

Część oficjalna rozpocznie się o godz.11.00. Jak co roku, będą przemównienia, gratulacje i chwile wzruszeń. Laureaci międzyszkolnych konkursów plastycznego, literackiego, ortograficznego "Ortograficzne łamigłówki" i matematycznego "Mistrz łamigłówek matematycznych" uhonorowani zostaną nagrodami, a wszyscy ceniący sztukę i pracę młodych artystów będą mieli okazję obejrzeć niezwykłe przedstawienie.

O godzinie 10.30 odwiedzą nas maluchy z tczewskich przedszkoli. Oni i  nasi najmłodsi uczniowie z grup przedszkolnych i klas integracyjnych wezmą udział w Olimpiadzie Sportowej.

W godz. 10.30 - 13.30 odbędzie się szkolny festyn organizowany, jak co roku na sportowo i kolorowo – na Orlikach będą wygibasy i slalomy, na placu apelowym – loteria, słodkości, gofry i balonowy świat zwierząt, na terenach zielonych – stanowiska rzeżbiarskie, relaksacyjne, malarskie i ... graficiarskie, a przy wejściu głównym...

Zapraszamy  na teren naszej placówki, żeby zobaczyć, jakie atrakcje kryją się jeszcze w zakamarkach naszej szkoły Uśmiech !!!