11 czerwca 2017 23:05 | Aktualności

Dzień Mamy w klasie 3g

W dniu 29 maja o godz.17.30 klasa III g pod opieką wychowawczyni Doroty Bąkowskiej zorganizowała niespodziankę dla mam z okazji ich święta.

Dzieci przygotowały krótkie przedstawienie, były wierszyki i piosenki.

Dodatkową atrakcją było wręczanie własnoręcznie wykonanych portretów mam. Mamy dostały też piękne róże oraz życzenia Uśmiech.

Nie obyło się bez wzruszeń, gdyż niejednej mamie popłynęła łza radości po policzku. Dzieci były dumne, że w tak piękny sposób mogły im podziękować za wszystko, co dla nich zrobiły i robią.

Na wszystkich gości czekał wspaniały tort i wiele innych słodkości Uśmiech.

Dorota Bąkowska