17 czerwca 2017 01:16 | Aktualności

Mistrz Ortograficznych Łamigłówek 2017 - finał

Dnia 7 czerwca 2017 r. w Gdańsku odbył się

Wojewódzki Turniej „Mistrz Ortograficznych Łamigłówek”,

w którym udział wzięli laureaci konkursów terenowych odbywających się

w szkołach województwa pomorskiego w ramach Wojewódzkiego Projektu.

Naszą szkołę w turnieju reprezentowali Jakub Kamień kl. 6c oraz Julia Maciejewska kl. 6d w drużynie z Łucją Krzeszowiec z SP 10 z OI w Tczewie.

Aby zakwalifikować się do finału należało pokonać wielu rywali, w projekcie wzięło bowiem udział ponad 400 uczestników szkół województwa pomorskiego. Do finału zakwalifikowanych zostało 15 drużyn.

Nasza drużyna zajęła w finale II miejsce!

GratulujemyUśmiech!

Projekt wpisany jest do Wojewódzkiego Kalendarza Imprez Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Głównym organizatorem jest Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna nr 5 w Gdańsku oraz Miasto Gdańsk. Organizacją wspierającą jest Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Dysleksji.

koordynator projektu Grażyna Pawłowicz