Misja Szkoły: Szkoła jest przyjazna uczniowi i dobrze przygotowuje go do dalszego etapu kształcenia.::Misją naszej szkoły jest praca opierająca się na takich wartościach, jak mądrość, uczciwość, tolerancja i odpowiedni rozwój fizyczny. ::Przekaż 1% na swoją szkołę

Aktualności

17 czerwca 2017 13:15 | Aktualności

TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKA
8 czerwca 2017 królowali w naszej szkole najmłodsi Uśmiech!

A to z powodu Turnieju Przedszkolaka zorganizowanego przez nauczycielki wychowania fizycznego panią Dorotę Rojek i panią Violettę Osowską.

 

Do udziału w imprezie zaprosiliśmy 4 placówki przedszkolne – "Domowe przedszkole", "Twoją Nianię”, "Jodełkę" oraz Przedszkole "Fantazja". Szkołę Sportową w Turnieju reprezentowały grupy "Smerfy" i "Skrzaty" Uśmiech .

 

Dzieciaki uczestniczyły w konkurencjach sportowych, zdobywając kolejne sprawności – sprawnego akrobaty, koszykarza, strzelca, hokeisty, skoczka, rajdowca i kierowcy hulajnogi. Skakały na piłkach, rzucały do tarczy i do kosza, pokonywały tor przeszkód, strzelały do bramki, pokonywały trasę samochodem biegowym i na hulajnodze – dobrze się bawiły, dużo ćwiczyły i często uśmiechały, a przecież śmiech to zdrowie Mrugnięcie!

 

Na pamiątkę i w nagrodę otrzymały nagrody – gadżety sportowe! Wyluzowany Do tego trochę słodkości na zakończenie miłego dnia i z radosnymi minkami wróciły do swoich przedszkoli Uśmiech.


Przeczytano: 534 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

logo ,,,