B Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi - Powitanie jesieni

02 października 2017 16:51 | Aktualności

Powitanie jesieni

22 września 2017 klasa III c i grupa przedszkolna udały się na Pl. Hallera w Tczewie na uroczyste powitanie astronomicznej jesieni i odsłonięcie figurki Pani Jesień.

Imprezie towarzyszyły liczne występy, pokazy tańca i wspólne śpiewanie piosenek. W tym roku został również ogłoszony konkurs na dokończenie hasła: " Kiedy jesień za oknami..." Uczniowie klasy III c bardzo mocno zaangażowali się w wymyślanie i przygotowanie hasła na tę okoliczność. Po zdobyciu pierwszego miejsca, dzieci zgodnie stwierdziły, że wysiłek i wspólna, zgodna praca, bardzo się opłaca. Zadowoleni, uśmiechnięci i szczęśliwi, ze śpiewem na ustach, wróciliśmy do szkoły Uśmiech.

Dorota Rojek