23 października 2017 20:01 | Aktualności

PASOWANIE NA UCZNIA SSP2

4 października 2017 w naszej szkole miała miejsce jedyna w roku uroczystość -

nasi najmłodsi uczniowie zostali pasowani na ucznia Uśmiech!

89 pierwszaków z dumą wkroczyło tego dnia do szkoły – założyli strój galowy, birety na głowy i dzielnym krokiem wraz ze swoimi wychowawczyniami pomaszerowali do sali gimnastycznej.  Ślubowali nie tylko uczniowie – również rodzice pierwszoklasistów zobowiązali się do pomocy dzieciakom w nauce i wychowaniu Uśmiech.

Pan dyrektor Robert Kraska i pani wicedyrektor Grażyna Pawłowicz wielkim piórem pasowali dumny narybek na prawdziwych uczniów. Panie wychowawczynie złożyły gratulacje i wręczyły dyplomy, drugoklasiści – słodkie upominki, rodzice zrobili miliony zdjęć i tak oto tradycji stało się zadość!

Witamy w gronie szkolnej braci Uśmiech!

Galeria zdjęć autorstwa p. Piotra Małkiewicza