26 listopada 2017 13:17 | Aktualności

Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzny

25 października 2017 r. troje uczniów klasy II A wzięło udział

w Międzyszkolnym Konkursie Kaligraficznym

organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 w Tczewie.

Liliana Bizewska, Magda Rudko i Miłosz Miklis konkurowali z trzema drużynami z tczewskich szkół. Konkurs przebiegał pod hasłem: "Bezpieczeństwo na drodze". Dzieci zmagały się w różnych konkurencjach, w których liczyły się nie tylko umiejętności kaligraficzne, ale również ortograficzne, spostrzegania oraz szybkości. Wyniki punktacji drużyn były bardzo zbliżone. Dopiero ostatnia konkurencja przesądziła o zwycięstwie uczniów naszej szkoły.

Gratulujemy zwycięzcom, z których jesteśmy dumni Uśmiech.

Dziękujemy organizatorom i uczestnikom za wspólną zabawę w miłej atmosferze.

Iwona Lipska