06 grudnia 2017 23:20 | Aktualności

Dnia 24 listopada w naszej szkole zorganizowaliśmy

Dzień Pluszowego Misia Uśmiech.

Tego dnia korytarzami szkoły przechadzał się wielki miś panda, zaglądając do sal lekcyjnych, a dzieciom podczas zajęć towarzyszyły ulubione misie pluszaki.

W ramach tego święta dzieci wzięły udział w konkursie na "Najciekawszego, samodzielnie wykonanego misia". Wybór tego "naj" był bardzo trudny, dlatego też organizatorzy konkursu postanowili wyróżnić wszystkich uczestników zabawy. Było ich aż 55 Uśmiech.

Wszystkie biorące udział w konkursie misie zostały sprzedane na specjalnie zorganizowanym kiermaszu, a zebrane ze sprzedaży fundusze zasiliły konto samorządu szkolnego.

Dziękujemy Uśmiech