10 grudnia 2017 15:28 | Aktualności

MIKOŁAJKI - ul. Gdańska

6 grudnia obchodziliśmy w naszej szkole Mikołajki Uśmiech

Wielu uczniów przyszło w świątecznych czapkach, niektórzy mieli nawet całe stroje świąteczne! Wszyscy z niecierpliwością czekali na tę najważniejszą postać dnia – Świętego Mikołaja!

Zjawił się niespodziewanie wraz ze swoimi pomocnikami! Rozdał słodkości wszystkim uczniom "sportowej", a na przerwach przemykał po korytarzach naszej szkoły, wysłuchując próśb i marzeń świątecznych małych i dużych członków społeczności szkolnej. Nikt nie odszedł "z kwitkiem" – wszystkie prośby zostały wysłuchane! Wszyscy świetnie się bawili – dzieciaki i dorośli – a to przecież najważniejsze Uśmiech !!!