24 stycznia 2018 17:50 | Aktualności

Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa - roztrzygnięcie konkursu

18.01.2018r. ogłoszono wyniki

Międzyszkolnego Konkursu

na „ Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową”.

Po blisko miesiącu napływania około 80 prac, jury w składzie: p. Monika Burczyk, p. Danuta Matuszewska, p. Iwona Prasek, p. Joanna Berent, konkurs rozstrzygnęło!!! W uroczystej scenerii sali 113 powitano zacnych gości: p. Dyrektor, grono nauczycielskie, rodziców, opiekunów a przede wszystkim laureatów konkursu. Wśród nich znaleźli się uczniowie tczewskich szkół podstawowych.

Chcąc umilić czas, klasa II i IIId naszej szkoły przygotowała na tę okazję krótki program artystyczny. Wśród kolęd, piosenek i wierszyków o świątecznym klimacie, nie mogło zabraknąć historii powstania kartki bożonarodzeniowej. Przedstawiono ją w formie prezentacji multimedialnej. Najlepszym wręczono dyplomy i nagrody książkowe Uśmiech.

To krzepiące, że w dobie dzisiejszej cyfryzacji dzieci znajdują czas i zamiłowanie na realizację swoich ciekawych pomysłów. Na zakończenie wszystkim złożono gorące podziękowania. Po części artystycznej gości zaproszono na słodki poczęstunek.

Zwycięzcom gratulujemy Uśmiech!

Teraz z pewnością oczekujecie na...zasłużone ferie Wyluzowany.

Joanna Berent

Galeria zdjęć p. M. Burczyk: