Misja Szkoły: Szkoła jest przyjazna uczniowi i dobrze przygotowuje go do dalszego etapu kształcenia.::Misją naszej szkoły jest praca opierająca się na takich wartościach, jak mądrość, uczciwość, tolerancja i odpowiedni rozwój fizyczny. ::Przekaż 1% na swoją szkołę

Aktualności

24 stycznia 2018 17:50 | Aktualności

Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa - roztrzygnięcie konkursu18.01.2018r. ogłoszono wyniki

Międzyszkolnego Konkursu

 na „ Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową”.


Po blisko miesiącu napływania około 80 prac, jury w składzie: p. Monika Burczyk, p. Danuta Matuszewska, p. Iwona Prasek, p. Joanna Berent, konkurs rozstrzygnęło!!! W uroczystej scenerii sali 113 powitano zacnych gości: p. Dyrektor, grono nauczycielskie, rodziców, opiekunów a przede wszystkim laureatów konkursu. Wśród nich znaleźli się uczniowie tczewskich szkół podstawowych.


Chcąc umilić czas, klasa II i IIId naszej szkoły przygotowała na tę okazję krótki program artystyczny. Wśród kolęd, piosenek i wierszyków o świątecznym klimacie, nie mogło zabraknąć historii powstania kartki bożonarodzeniowej. Przedstawiono ją w formie prezentacji multimedialnej. Najlepszym wręczono dyplomy i nagrody książkowe Uśmiech.


To krzepiące, że w dobie dzisiejszej cyfryzacji dzieci znajdują czas i zamiłowanie na realizację swoich ciekawych pomysłów. Na zakończenie wszystkim złożono gorące podziękowania. Po części artystycznej gości zaproszono na słodki poczęstunek.


Zwycięzcom gratulujemy Uśmiech!

Teraz z pewnością oczekujecie na...zasłużone ferie Wyluzowany.


Joanna Berent


Galeria zdjęć p. M. Burczyk:

https://photos.app.goo.gl/P9FXMzgrBcUFHx853

Przeczytano: 529 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

logo ,,,