B Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi - Apel klas I - III - laureaci konkursów szkolnych

06 lutego 2018 15:27 | Aktualności

Apel klas I - III - laureaci konkursów szkolnych

Dnia 25.01.2018 r. odbył się w naszej szkole apel

podsumowujący osiągnięcia najmłodszych uczniów klas I - III

w I półroczu roku szkolnego 2017/2018.

Podczas apelu wręczono nagrody 60 laureatom zorganizowanych w naszej szkole konkursów .

Wyróżnieni zostali również uczniowie, którzy systematycznie uczęszczali do szkoły, nie opuszczając ani jednej godziny lekcyjnej.  Za 100% frekwencję zostało wyróżnionych 15 uczniów: Laura Jankowska kl. 1a, Daryl Etwaro kl. 1c, Roksana Budzyn kl. 1c, Zuzanna Łapacz kl. 2a, Mateusz Klofczyński kl. 2a, Antoni Tuszkowski kl. 3b, Agata Zielińska kl. 3b, Filip Grabarczyk kl. 3c, Paweł Skandro kl. 3c, Brajan Baka kl. 3e, Marcel Budzyn kl. 3e, Hubert Frankowski kl. 3e, Mikołaj Laskowski kl. 3e, Bartosz Siejka kl. 3f, Sylwia Stawicka kl. 3f.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w II półroczu Uśmiech.

Wykaz konkursów i lista laureatów - poniżej w załączeniu.

Galeria zdjęć autorstwa p. M. Burczyk