Misja Szkoły: Szkoła jest przyjazna uczniowi i dobrze przygotowuje go do dalszego etapu kształcenia.::Misją naszej szkoły jest praca opierająca się na takich wartościach, jak mądrość, uczciwość, tolerancja i odpowiedni rozwój fizyczny. ::Przekaż 1% na swoją szkołę

Aktualności

27 lutego 2018 15:04 | Aktualności

7 MARCA DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY - WSTĄP I ZOBACZ!!!
Zapraszamy wszystkie 5-, 6- i 7-latki wraz z rodzicami,

które lubią ciekawe miejsca, dobrą kuchnię i światową atmosferę

na Dzień Otwarty sportowej “Dwójki” Uśmiech!


Już 7 marca 2018 w środę w godz. 16.00 – 18.00 w naszej szkole zamiast sal lekcyjnych pojawią się renifery, kangury, piramidy i  Indianie ... !  Poznamy smaki wschodu i zachodu !

 

Pod hasłem “Z „dwójką” dookoła świata” w 20 salach lekcyjnych  postaramy się oddać klimat państw ze wszystkich stron naszego globu – Irlandii, Niemiec, Kenii, Australii, Chin, Japonii, USA, Włoch, Holandii itd., itp. Przybliżymy kulturę, tradycje i smaki naszych sąsiadów bliższych i dalszych! A gdy zmęczy Was wycieczka po świecie, możecie spróbować szczęścia w Cegiełkach Fantowych lub „popływać” w basenie z kulkami Uśmiech.


Jak co roku zapraszamy do kawiarenki, gdzie rodzice mogą odpocząć przy kawie, a maluchy wysmarować buzie smacznym kawałkiem ciasta Mrugnięcie.

Żeby goście nie wyszli od nas "z pustymi rękami", proponujemy oddać twarze maluchów w eksperymenty malarskie naszych pań nauczycielek lub powykręcać z dziećmi balony pod okiem pań Małgosi i Eli. Dla maluchów o duszy artysty proponujemy przedstawienia w sali gimnastycznej, dla małych siłaczy – zajęcia w salce korekcyjnej lub sali zabaw Uśmiech.


Troskliwi rodzice będą mogli skorzystać z porad pedagogicznych i logopedycznych. A, gdy ktoś zdecyduje się podjąć tę ważną decyzję, rozważy wszystkie “plusy dodatnie” i “plusy ujemne”, będzie mógł zapisać swoją pociechę do naszej szkoły w sekretariacie lub w gabinecie wicedyrektorów.

 

WSTĄP DO “DWÓJKI” NA DZIEŃ OTWARTY – MY ZAWSZE GRAMY W OTWARTE KARTY! Uśmiech

 

TCZEWSKA "DWÓJKA" JEST THE BEST - ZAPISZ DZIECKO, PÓKI MIEJSCE JEST !!! Wyluzowany


Przeczytano: 503 razy. Wydrukuj|Do góry

logo ,,,