Misja Szkoły: Szkoła jest przyjazna uczniowi i dobrze przygotowuje go do dalszego etapu kształcenia.::Misją naszej szkoły jest praca opierająca się na takich wartościach, jak mądrość, uczciwość, tolerancja i odpowiedni rozwój fizyczny. ::Przekaż 1% na swoją szkołę

Aktualności

28 września 2019 17:43 | Aktualności

Bezpieczny pierwszoklasista

Od początku roku szkolnego trwa policyjna akcja

„Bezpieczna droga do szkoły”.


W związku z tym tczewscy policjanci rozpoczęli działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczniom w rejonach szkół oraz ograniczenie zdarzeń z udziałem najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Szczególna uwaga mundurowych z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie zostaje skupiona na kontroli poprawności oznakowania w rejonach szkół, egzekwowaniu przestrzegania ograniczeń prędkości oraz korzystania z pasów bezpieczeństwa i urządzeń do przewozu dzieci.


Policjanci z zespołu ds. nieletnich kontynuują program informacyjno-edukacyjny

„Bezpieczny Pierwszoklasista”.


W związku z tym programem tczewscy funkcjonariusze we wrześniu i październiku przeprowadzą spotkania z uczniami klas pierwszych szkół podstawowych, poruszając tematykę bezpiecznego poruszania się po drogach. W ramach tego programu Prezydent Miasta Tczewa – Mirosław Pobłocki przekazał I z-cy Komendanta Powiatowego Policji w Tczewie – podinsp. Radosławowi Fortunie odblaski, które są już wręczane przez policjantów w trakcie prowadzonych zajęć z pierwszoklasistami.


W miesiącu wrześniu funkcjonariusze spotkali się  z pierwszoklasistami również naszej szkoły. Na pamiątkę spotkania każdy uczeń klasy I otrzymał od stróżów prawa element odblaskowy.


Przeczytano: 260 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

logo ,,,