18 października 2019 19:51 | Aktualności

15.10. 2019 z okazji Dnia Edukacji Narodowej

uczniowie klasy 6c wcielili się podczas uroczystego, choć humorystycznego apelu w role nauczycieli i pokazali swoim koleżankom i kolegom pracę "belfra" od kuchni, a raczej od pokoju nauczycielskego Wyluzowany.

W rytmach hitów takich jak "Jak się masz, Kochanie?", "Felicita", czy "L'Italiano" ukazali trudy z jakimi zmagają się pani od języka polskiego, czy pan od techniki.

Samorząd Uczniowski zwieńczył ten występ drobnymi słodkimi upominkami i najserdeczniejszymi życzeniami dla wszystkich pracowników naszej szkoły Uśmiech.

Zpraszamy do obejrzenia galerii zdjęć autorstwa pani Moniki Burczyk

Marta Majka